English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Kalem Fırça ve Neşter
Kalem Fırça ve NeşterKalem Fırça ve Neşter
Kalem Fırça ve Neşter
Yazar :
Yayınevi :
Ürün Fiyatı :
220,00 TL Kdv Dahil
%20 İndirimli! :
176,00   (Kdv Dahil)

Dünyaca ünlü Üroloji Profesörü, Sanatçı, Mucit, Girişimci, Yazar Daniel Yachia (Yahya)’nın ‘hayatının romanı’…

Bu kitap, hayallerinden ödün vermeyen, muhteşem başarılarının ve başarısızlıklarının ardından tekrar ve tekrar baştan başlayabilen, azmi başarıya dönüştürebilen sanatçı, doktor, mucit ve girişimci, adına ameliyat teknikleri olan ve dünya çapında pek çok patent sahibi Profesör Doktor Daniel Yachia’nın (Yahya) kendi ağzından anlattığı, filmlere konu olacak kadar ilginç gerçek hayat hikâyesi, şimdinin ve geleceğin gençlerine armağan ettiği bir pusuladır.

 

“Kalem Fırça ve Neşter” kasım ayının başında Gözlem Yayıncılıktan çıktı. Dünyaca ünlü Üroloji Doktoru, Sanatçı, Mucit, Girişimci, Yazar Prof. Dr. Daniel Yachia (Yahya)’nın, filmlere konu olacak kadar ilginç -tabir-i caizse- ‘hayatının romanı’.

Aaron Baruch’un akıcı bir üslupla kaleme aldığı roman tadındaki bu biyografi, ‘kahramanımızın’ büyükanne ve büyükbabalarının ilginç yaşam öykülerinden önemli tarihî kesitlerle başlıyor. Yazar, aile öykülerini aktarırken o dönemde dünyada ve ülkemizdeki siyasi, toplumsal iklimi de birlikte işliyor.

Prof. Yachia, Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra 23 Ağustos 1969 günü, 30 yaşındayken göç ettiği İsrail’de üroloji profesörü oldu, 66 yaşında emekli olana kadar hekimlik yaptı.

Dünyanın tanıdığı bir doktor, pek çok ameliyat tekniği, tıp aletleri ve gereçlerinin mucidi, çok sayıda patent sahibi bir yaratıcı, tıp kitapları yazarı, gazeteci, eşiyle birlikte ödüllü bir sanatçı, hayallerini hakikate çeviren bir girişimci olan Prof. Yachia bugün 82 yaşında ve halen aktif; yaratıcı fikirlerini gerçekleştirmek için yoğun bir tempoda çalışmakta…

Ürün Özellikleri

Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :