English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Şofetim Kitabı
Şofetim KitabıŞofetim Kitabı
Şofetim Kitabı
Yayınevi :
Ürün Fiyatı :
400,00   (Kdv Dahil)

Şofetim kitabı, Tanah'ın Neviim olarak bilinen ikinci kısmının ve bu kısmın Neviim Rişonim olarak bilinen ilk alt grubunun ikinci kitabıdır.
Bu kitapta, Yeoşua'nın ölümünden sonra 300 yılı aşkın bir süreç içinde meydana gelen bazı olaylar, Yisrael halkının yeni ülkelerindeki genel durumu, diğer uluslarla ilişkileri, günah-düşman egemenliği ve teşuva-kurtuluş arasında gidip gelen dalgalı bir süreç şeklinde anlatılmaktadır.

Ürün Özellikleri

Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :