English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Göztepe’de Kalan Çocukluğum
Göztepe’de Kalan ÇocukluğumGöztepe’de Kalan Çocukluğum
Göztepe’de Kalan Çocukluğum
Yazar :
Yayınevi :
Ürün Fiyatı :
160,00   (Kdv Dahil)

Ellili, altmışlı yıllar, yetmişli yılların başlangıcı. Önce Pangaltı’da sonra Nişantaşı’nda yaşayan, banka ikramiyesinden kazanılan Göztepe’deki evde yaz aylarını geçiren bir Yahudi ailesi, yakınları, komşuları, çocukluk arkadaşları. Cep telefonunun, internetin olmadığı yıllar. Henüz büyük bir metropole dönüşmemiş iki-üç milyon nüfuslu İstanbul’da geçen mutlu çocukluk ve ilk gençlik yılları. Bu kitap “nostalji edebiyatı” tuzağına düşmeden artık mazide kalmış bir hayatı anlatmakta.

Ürün Özellikleri

Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :