English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
“Geniş Toplum Bizleri Yeterince Tanımıyor” Türk Yahudi Toplumu ve ‘Türkiye Sahnesi’nde Temsil Edilme Halleri
“Geniş Toplum Bizleri Yeterince Tanımıyor” Türk Yahudi Toplumu ve ‘Türkiye Sahnesi’nde Temsil Edilme Halleri“Geniş Toplum Bizleri Yeterince Tanımıyor” Türk Yahudi Toplumu ve ‘Türkiye Sahnesi’nde Temsil Edilme Halleri
“Geniş Toplum Bizleri Yeterince Tanımıyor” Türk Yahudi Toplumu ve ‘Türkiye Sahnesi’nde Temsil Edilme Halleri
Yazar :
Yayınevi :
Ürün Fiyatı :
195,00   (Kdv Dahil)

Bilgilerin ışık hızıyla dolaşıma girdiği sosyal medya çağında Türk Yahudi Toplumu liderleri kamusal alanda dolaşımda olan ve genellikle “kötü” resmedilen “Yahudi” imgesini ve algısını iyileştirme ve normalleştirme için yıllardan beri çabalamaktalar. Bu kitap, bu çabaları ve iyileştirmenin önündeki engelleri tahlil etmekte. Bunu yaparken de Varlık Vergisi’ni konu eden ve gösterildikleri tarihlerde çokça bahsedilen ve tartışılan Salkım Hanım’ın Taneleri filmi ile Kulüp dizisinde azınlıkların nasıl resmedildiklerini incelemekte.

Ürün Özellikleri

Sayfa Sayısı 232 sf.
ISBN 978-625-8472-30-1
Dil Türkçe
Cilt Karton Kapak
Boyutlar 13,5 X 21 cm.
Basım Yılı Nisan 2022
Türü Araştırma - İnceleme
Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :