English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Aydınlığın Karanlık Yüzü
Aydınlığın Karanlık YüzüAydınlığın Karanlık Yüzü
Aydınlığın Karanlık Yüzü
Yazar :
Yayınevi :
ISBN :
Ürün Fiyatı :
100,00 TL Kdv Dahil
%10 İndirimli! :
90,00   (Kdv Dahil)

Sami Hodara’nın ilk romanı olan “Zamanın İçinden”, hayatı ve ilişkileri tabi bir sahicilikle aktarmış ve günümüzün dijital çağında hayatın unuttuğumuz asıl yüzünü de yeniden belirginleştirmiştir.
İkinci romanı “Aydınlığın Karanlık Yüzü”, Antalya’da yaşamış olan bir ailenin birkaç kuşaklık yaşantısını dile getirmekte ve hayatın karanlık tarafının bir gün aydınlanabileceğini  vurgulamaktadır.

İstanbul doğumlu Sami Hodara, Fransız Saint- Benoit Lisesinde lise öğrenimini tamamladıktan sonra İstanbul Hukuk Fakültesinden mezun olmuş olup, 1971 senesinden beri İstanbul Barosuna kayıtlı olarak avukatlık mesleğini icra ettikten sonra 2020 yılında, Türkiye Barolar Birliği’nden 50.Yıl Beratı’nı almış ve emekliye ayrılmıştır.
Eşi besteci piyanist olan Sami Hodara, 2002 yılında Eurovision Şarkı Yarışmasında Türkiye’yi  yurt dışında temsil etme hakkını kazanan eşinin bestesinin sözlerini yazmış ve bu beste ile eşi ve kendisi Türkiye’yi Estonya’da başarı ile temsil etmişlerdir.
Ayrıca, Fransızca şarkı sözleri yazmıştır ve Fransızca, İngilizce ve İtalyanca bilmektedir.

Ürün Özellikleri

Sayfa Sayısı 104 sf.
ISBN 9786258105858
Dil Türkçe
Cilt Karton Kapak
Boyutlar 13,5 X 19,5 cm
Basım Yılı 2022
Türü Roman
Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :