English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Taşlara Kazınan Yahudi Kimliği / Jewish Identity Engraved in Stones
Taşlara Kazınan Yahudi Kimliği / Jewish Identity Engraved in StonesTaşlara Kazınan Yahudi Kimliği / Jewish Identity Engraved in Stones
Taşlara Kazınan Yahudi Kimliği / Jewish Identity Engraved in Stones
Ürün Fiyatı :
500,00   (Kdv Dahil)

M.Ö. 5. yüzyıldan günümüze uzanan Anadolu coğrafyası, kimi zaman mezar taşları, kimi zaman yazıtlar, kimi zaman da bünyesinde sinagog yapılarını barındıran görsel malzeme ile bizleri Yahudi kimliğinin maddi kültür mirası ile buluşturuyor. Elinizdeki bu çalışma, Yahudi varlığının izlerini bölgesel ve yapı özelinde merkezine almakta ve sizleri birlikte bir yolculuğa çıkmaya davet etmektedir.


The Anatolian geography, dating back to the B.C. 5th century, brings us together with the material cultural heritage of the Jewish identity, sometimes with tombstones, sometimes with inscriptions, and sometimes with visual material within synagogue structures. This present work focuses on the traces of the Jewish existence, regionally and structurally, and invites you to embark on a journey together.

 

Ürün Özellikleri

Sayfa Sayısı 127
ISBN 978-605-069-80-3-9
Dil Türkçe ve İngilizce
Cilt Hard Cover
Boyutlar 34,5 X 24 (yatay)
Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :