English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Jak Barbut – İstanbul Merkez Hapishanesi Başhekimi
Jak Barbut – İstanbul Merkez Hapishanesi BaşhekimiJak Barbut – İstanbul Merkez Hapishanesi Başhekimi
Jak Barbut – İstanbul Merkez Hapishanesi Başhekimi
Yazar :
Yayınevi :
Ürün Fiyatı :
200,00   (Kdv Dahil)

Bu kitap, Doktor Jak Barbut’un hayatını anlatmaktadır. Uzun yıllar boyunca Sultanahmet Hapishanesi’nin hekimi ve Balat Or Ahayim Musevi Hastanesi’nin başhekimi olan Jak Barbut, İstanbul’un başka hastanelerinde de cerrah olarak görev yaptı. Jak Barbut, gerek hapishanedeki mahkûmlar ve hapishane görevlileri gerekse görev yaptığı hastanelerde tedavi ettiği hastaları tarafından daima büyük bir sitayişle anıldı. Vefatının ardından düzenlenen cenaze töreninde gözlemlenen büyük katılım, Jak Barbut’un sadece hastaları nezdinde değil, İstanbul halkı ve İstanbul’un tıp camiası nezdinde de var olan itibarının bir kanıtıydı.

Ürün Özellikleri

Sayfa Sayısı 132 sf
ISBN 978-625-8472-42-4
Dil Türkçe
Cilt Karton Kapak
Boyutlar 13,5 X 21 cm.
Basım Yılı Ağustos 2022
Türü Biyografi
Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :