English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Melek Terörist Fahişe – Matilt Manukyan’ın Nefes Kesen Macerası ve Ermeni Terörü
Melek Terörist Fahişe – Matilt Manukyan’ın Nefes Kesen Macerası ve Ermeni TerörüMelek Terörist Fahişe – Matilt Manukyan’ın Nefes Kesen Macerası ve Ermeni Terörü
Melek Terörist Fahişe – Matilt Manukyan’ın Nefes Kesen Macerası ve Ermeni Terörü
Yazar :
Yayınevi :
ISBN :
Ürün Fiyatı :
340,00 TL Kdv Dahil
%10 İndirimli! :
306,00   (Kdv Dahil)

Devlet - Mafya -  Genelev Patroniçesi üçgeninde, soluk soluğa bir dönem romanı…

Holly, Lilli ve Iris gibi ünlü film karakterlerini şaşırtıcı biçimde canlandıran güzel kadın melek mi, terörist mi yoksa fahişe mi?

Ünlü gazeteciyi ağına nasıl düşürdü? Amaçlarına neden alet etti?

Matilt Manukyan nasıl Türkiye’nin en zengin iş insanlarından biri oldu? Dünyanın bir numaralı genelev patroniçesi Madam Manukyan’ın otomobilini havaya kim uçurdu? Ermeni terör örgütleri mi, milliyetçiler mi, muhafazakârlar mı yoksa mafya mı?

70’li yıllara damgasını vuran Ermeni terör örgütü ASALA’nın arkasında kim vardı? Lideri Agop Agopyan nasıl öldürüldü?

Londra’da başlayan, İstanbul’u birbirine katan ve Atina’da sona eren büyük macera için hazır olun!

Dönem romanlarının büyük ustası Osman Balcıgil’in kaleminden.

---------------------------

“Melek Terörist Fahişe”; 1970’lerin sonunda, ülkemizin siyasi olarak çok hareketli olduğu bir dönemde bir gazeteciyi merkeze alarak dönemin önemli olaylarını okura aktarıyor. Balcıgil’in gerçeklere dayanarak, kaleme almış olduğu eserde genelev patroniçesi ekseninde insanların maruz kaldıkları davranışları, özellikle kadınların ve ülkemizin yaşamış olduğu siyasi sorunları, basın dünyasını ve gazeteciliği, Ermeni terör örgütlerini, örgütlerin işleyişini ve aralarındaki farkları, bazı şeylerin yasal olabilmesi için neler yapılabildiğini akıcı bir şekilde ve kaynaklar eşliğinde okurlara sunuyor. Buz dağının görünmeyen kısmını, siyasi ve ideolojik olayları şaşırtıcı bilgilerle ortaya koyan nefes kesici eser; daha çok gençler ve yetişkinler için uygun.

Ürün Özellikleri

Sayfa Sayısı 408 sf.
ISBN 9786254416699
Dil Türkçe
Cilt Karton Kapak
Boyutlar 13,5 X 19,5 cm.
Basım Yılı Ağustos 2022
Türü Roman
Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :