English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Başlangıçtan Sonsuza
Başlangıçtan SonsuzaBaşlangıçtan Sonsuza
Başlangıçtan Sonsuza
ISBN :
Ürün Fiyatı :
100,00 TL Kdv Dahil
%10 İndirimli! :
90,00   (Kdv Dahil)

“Siyahın içindeki beyaz, beyazın içindeki siyah. Tüm karşıtlıklar bir dengede olmalı; gece ve gündüz, erkek ve kadın, yaz ve kış, Ay ve Güneş” dedi Lucas.

“Ay ve Güneş” dedi Lunette.

Kapıdan geçip 500 yıl öncesine, Paris’e geri döndüğünde “Ay ve Güneş” diye tekrarlamaya devam ediyordu Lunette.

1600’lü yılların başında Paris’teki Lunette ve günümüzde yaşayan İstanbullu Aylin... Çok farklı zamanlarda çok farklı şehirlerde yaşayan bu iki kadının dolunay geceleri çıkmış oldukları büyülü yolculukların hikâyesi okuyucuyu bambaşka diyarlara götürüyor.

Bu diyarlarda yazar, tıpkı hikâyedeki bu iki kadın gibi okuyucuyu da ruhsal bir yolculuğa çıkarıyor ve kim bilir belki de yeni farkındalıklara, aydınlanmalara ışık tutuyor. Bu iki kadının ortak bir noktası var. Keşfetmeye ne dersiniz?

Ürün Özellikleri

Sayfa Sayısı 80 sf.
ISBN 9786258267785
Dil Türkçe
Cilt Karton Kapak
Boyutlar 13,5 X 19,5 cm.
Basım Yılı 2023
Türü Roman
Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :