English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Benim Karikatürlü Evrenim
Benim Karikatürlü EvrenimBenim Karikatürlü Evrenim
Benim Karikatürlü Evrenim
Yazar :
ISBN :
Ürün Fiyatı :
180,00 TL Kdv Dahil
%10 İndirimli! :
162,00   (Kdv Dahil)

Çocukluk yıllarında evin duvarlarını karalayarak kurduğu “çizgili dünyası”nı gazetelere, dergilere, kitaplara ve uluslararası sergilere hatta radyo programlarına kadar genişletmiş bir insan İzel Rozental. Hem çizer hem yazar olarak bu “çizgili dünyası”na Amerika’dan Japonya’ya, Fransa’dan Çin’e ve elbette Türkiye’den birçok başka karikatüristleri dahil etmiş, onlarca yakın dostluklar kurmuş, uluslararası projeler gerçekleştirmiş.
“Benim Karikatürlü Evrenim” başlıklı nehir söyleşide, Rozental eline kalemi alıp bir şeyler çizmeye başladığı günden bugüne yaşadıklarını, yaptıklarını, kurduğu dostlukları anlatıyor.
“Çizdiği kadar yazarak, konuşarak sürdürdüğü çizgi serüveninde, bütün sanatların kendine göre hiç eksilmeyen tartışma konularına da yeri geldikçe sessiz kalmıyor. Kitap belgesel bir film tadında renkli, ayrıntılı, neşeli bir akışla İzel’i yakından izliyor.”
Tan Oral


“Karikatürde dünya ölçeğinde neler olup bittiğini, kimlerin neler çizdiğini öğrenmek isteyen bir meraklı, bence ülkemizde bunun en yetkin bilgisini İzel Rozental’den edinebilir.”
Semih Poroy

Ürün Özellikleri

Sayfa Sayısı 264 sf.
ISBN 9786254182099
Dil Türkçe
Cilt Karton Kapak
Boyutlar 13,5 X 21 cm.
Basım Yılı 2023
Türü Söyleşiler
Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :