English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
İstanbul’da Bir Düğüm
İstanbul’da Bir Düğümİstanbul’da Bir Düğüm
İstanbul’da Bir Düğüm
Yazar :
Yayınevi :
ISBN :
Ürün Fiyatı :
200,00 TL Kdv Dahil
%10 İndirimli! :
180,00   (Kdv Dahil)

Elinizde tuttuğunuz kitap bipolar bozuklukla mücadele eden bir kadının gerçeğe dayanan hikâyesidir. Yıllarca terapi gören Ceyda gerçek olduğunu düşündüğü bir aşkı ve kendi içine yaptığı ruhsal yolculuğu anlatıyor.

“…İlk gittiğim psikoloğun ne iş yaptığını anlayamadım. İkincisinin kurduğu ilk cümle hayata karşı öfkeli olduğuma dairdi. Kompleksleri yüzüne yansıyordu.
Dördüncü psikoloğumun tipini hatırlamıyorum, görsem tanımam.
Altıncı psikiyatrdı; unvan seven.
Sekizincisi yine psikiyatrdı, anlattıklarımı dinlemeye meraklı değildi.
Sonuncusu ise kendi halinde, normal bir adama benziyordu. Odasında bulunmamın nedeni ise bir gün önce Alaçatı’ya damatsız bir gelin olarak gitmemdi…”

Ceyda Kohen akıcı anlatımı, samimi açıklamaları ve yerinde gözlemleriyle yazın dünyamızda kendine en kısa zamanda sağlam bir yer edinmeye aday…

Ürün Özellikleri

Sayfa Sayısı 218 sf.
ISBN 9786057942685
Dil Türkçe
Cilt Karton Kapak
Boyutlar 13,5 X 21 cm.
Basım Yılı 2023
Türü Anı
Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :