English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Mi Mundo En Ladino (Ladino Dünyam)
Mi Mundo En Ladino (Ladino Dünyam)Mi Mundo En Ladino (Ladino Dünyam)
Mi Mundo En Ladino (Ladino Dünyam)
Ürün Fiyatı :
400,00 TL Kdv Dahil
%10 İndirimli! :
360,00   (Kdv Dahil)

Sefarad Yahudilerinin dili Ladino’yu öğrenmek, bu dili tanımak isteyenler için rengârenk bir yolculuk Mi Mundo en Ladino (Ladino Dünyam). Çocuklar, Ladino’yu yeni öğrenenler, öğretmek isteyenler, “Çat pat biliyorum” ya da “Anlıyorum ama konuşamıyorum” diyenler, söz dağarcıklarını genişletmeyi arzu edenler için eşi olmayan görsel bir kaynak. Günlük hayatın kelimelerini siz rengârenk sayfalar arasında keyifle dolaşırken aktaran kitap son yıllarda Ladino’ya giderek artan ilgiye cevap veriyor. Mi Mundo en Ladino 1.000’in üzerinde kelimeyi Zeynep Özatalay ve Murat Başol’un birbirinden güzel çizimleri ve kompozisyonlarıyla aktarıyor. Kitapta mutfaktan bahçeye, sokaklardan markete, hayvanlardan mesleklere, renklerden şekillere, Yahudi kültüründen yemeklere günlük yaşamın her köşesinden kelime ve kavramlar var. Ve daha neler neler! Sadece okunup üzerinde çalışılacak değil, aynı zamanda keyifle bakılacak bir kitap olan Mi Mundo en Ladino, dil öğrenmeyi yaratıcı bir süreç haline getiriyor.

 Mi Mundo en Ladino es un viaje yeno de kolores para los ke keren konoser la lingua de los Sefardis. Para kriyaturas, muevos elevos, i los ke dizen “komprendo ma no puedo avlar”, Mi Mundo es un regalo uniko. En prezentar los kozas de la vida kotidyana, este livro responde a la resiente ola de interes en Ladino. Kon luzyas imajes de Zeynep Özatalay i Murat Başol, Mi Mundo transmite mas de mil biervos. En este livro, puedesh topar kozas del mupak i la guerta, la kaye i el pazar, los animales i los ofisyos, kolores i formas, los moedes djudios i las komidas. I mas i mas! No solo un livro para estudiar, Mi Mundo en Ladino es tambien una koleksiyon de imajes para gozar.

 

 

Ürün Özellikleri

Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :