English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Yahudiler
YahudilerYahudiler
Yahudiler
Yazar :
Yayınevi :
Ürün Fiyatı :
95,00 TL Kdv Dahil
%10 İndirimli! :
85,50   (Kdv Dahil)

Hangi ulus, bağımsızlığı ve dini için ezici olasılıklara karşı daha cesurca mücadele etti? Ve yüzyıllar boyunca, savaşçıların ve bilgelerin ezilen torunları, babalarının niteliklerinden yozlaştıysa, yasanın kutsamalarından dışlanmış ve kölelik boyunduruğu altında bağlıyken, bazı kötülüklere maruz kalmışlardır. Haydutlar ve köleler, bunu onlara bir sitem meselesi olarak mı düşünelim? Bunu kendimize bir utanç ve pişmanlık meselesi olarak görmeyelim mi? Onların hakkını verelim. Yetenek ve enerjinin sergilenebileceği her kariyeri onlara açalım. Bunu yapana kadar, Isaiah’ın yurttaşları arasında deha, Makkabilerin torunları arasında hiçbir kahramanlık olmadığını söylemeye cüret etmeyelim.”

Ürün Özellikleri

Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :