English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Türk Sosyal ve Siyasi Hayatında Yahudiler
Türk Sosyal ve Siyasi Hayatında YahudilerTürk Sosyal ve Siyasi Hayatında Yahudiler
Türk Sosyal ve Siyasi Hayatında Yahudiler
ISBN :
Ürün Fiyatı :
250,00 TL Kdv Dahil
%10 İndirimli! :
225,00   (Kdv Dahil)
Ortaçağdan günümüze kadar Türkler ve Yahudiler birçok dönemde temas içinde olmuşlardır. Bu süreçte siyasetten bürokrasiye, edebiyattan sanata ve bilimsel çalışmalara kadar çeşitli alanlarda Yahudilerin, Türk sosyal ve kültürel hayatının içinde olduğu aşikârdır. Geçmişten günümüze kadar kabaca bir inceleme yaptığımızda Türk sosyal ve kültürel hayatında Yahudiler hakkında olumlu ve olumsuz birçok tabirin varlığına şahitlik edilmektedir. Bu izlenimlerin içinde Yahudiler, Tıp, Basın Yayın, Öğretim Üyeliği, Kuyumculuk, Edebiyat ve Sanat, Bürokrasi özellikle Dışişleri alanlarında varlıklarını sürdürmüşlerdir.y

Ürün Özellikleri

Sayfa Sayısı 312 sf.
ISBN 9789752553378
Dil Türkçe
Cilt Karton Kapak
Boyutlar 13,5 X 21 cm.
Basım Yılı 2011
Türü Tarih sosyooji
Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :