English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Ankara’nın Kuzusu
Ankara’nın KuzusuAnkara’nın Kuzusu
Ankara’nın Kuzusu
Yayınevi :
Ürün Fiyatı :
120,00   (Kdv Dahil)

Reneta Sibel Yolak’ın yeni kitabı “Ankara’nın Kuzusu” hem Türkçe hem İngilizce şiirlerden oluşuyor. Reneta’nın sözlerini yazıp bestelerini yaptığı şiirlerin Türkçe ve İngilizce yazılmış hali kitabın içinde yer alıyor.

Reneta’nın yeni kitabının ismi ilk yaptığı single’ın ismini taşıyor. Ankara’nın Kuzusu, Yolak’ın ilk profesyonel şiir kitabı ve Türkçe şiirlerin altında İngilizce çevirileri de olduğu için aynı zamanda bu Yolak’ın ilk İngilizce kitabı olma özelliğini taşıyor. Kitabın içindeki pek çok şiir bestelenmiş durumda. İlk yazdığı şiir kitabındaki bazı şiirleri bu kitabına koyan Yolak’ın sözleriyle; “Şiir yazmak ve okumak, öğrencilik yıllarımdan beri sürekli yaptığım şeylerdi. İlkokuldan beri, sağ olsun canım annemin teşvikiyle bütün özel günlerde ben şiirler okur, okulun açılış konuşmalarını yazar ve okurdum. Ortaokul ve lisede Kültür Edebiyat Kolu başkanı olduğumda ve okul gazetesi çıkardığımızda da bir sürü şiir yazmıştım. Daha sonra bir sürü şarkı sözü yazıp besteledim. Bu şiirler öğrencilere ve herkese kaynak kitap olabilir. Okuyanlara teşekkür ederim. Sevgiler…”

(Kitap Tanıtımından)

Ürün Özellikleri

Sayfa Sayısı 142 sf
ISBN 978-05-191-282-0
Dil Türkçe ve İngilizce
Cilt Karton Kapak
Boyutlar 13,5 X 21 cm.
Türü Şiir
Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :