English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Yeni Nesil Anne
Yeni Nesil AnneYeni Nesil Anne
Yeni Nesil Anne
Yayınevi :
ISBN :
Ürün Fiyatı :
225,00 TL Kdv Dahil
%10 İndirimli! :
202,50   (Kdv Dahil)

Yeni Nesil Anne, İdil Hazan Kohen’in kaleminden, hayatının en büyük sürpriziyle gelecek planlarını yeniden yapan, modern, matrak ve büyük konuşan bir anne adayının kahkahalar vadeden zorlu yolculuğu…

Kim duasına, evrenine, aurasına dilek yerleştirecekse benden söylemesi, terminiyle girin dileğinizi. Ne dilediğine dikkat et derler ya, ne zaman için dilediğine dikkat etmek lazımmış meğer.

Adım Aybüke. Üniversiteyi bitiren her yeni mezun gibi dünyanın tarihini değiştireceğime inanıyordum ama müzayede koordinatörü olarak kariyer basamakları yerine hastane basamaklarını tırmanmak çıktı şansıma. Elimde gidiş dönüş bir bilet, kariyerime dönmek ya da doktora gitmek arasında gidip geliyorum.

Yeni kimliğim, karnım kadar hızlı şekillenemediği için karmaşık duygular içindeyim. Annemin kızı, eşimin karısı, işimin demirbaşı ve şimdi kızımın annesi… Kat kat giyindiğim, hangisi bol, hangisi dar geliyor bakmadan kuşandığım onca kimlik altında üzerime tam oturmayacak diye en çok endişelendiğim galiba bu sonuncusu.

Herkesin boy göstermek için birbiriyle yarıştığı şu dünyada en göstermeye hazır mıyım?

(Tanıtım Bülteninden)

Ürün Özellikleri

Sayfa Sayısı 264 sf
ISBN 9786053048879
Dil Türkçe
Cilt Karton Kapak
Boyutlar 13,5 X 21 cm.
Basım Yılı 2024
Türü Roman
Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :