English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
La Famiya Mozotros
La Famiya MozotrosLa Famiya MozotrosLa Famiya MozotrosLa Famiya MozotrosLa Famiya MozotrosLa Famiya Mozotros
La Famiya Mozotros
Yazar :
Yayınevi :
Ürün Fiyatı :
200,00   (Kdv Dahil)
“La Famiya Mozotros” es el primer i uniko livro de karikaturas publikado en Judeo-Espanyol en el mundo por Gözlem Gazetecilik i el Sentro Sefardi de Estambol. El karikaturisto İrvin Mandel desino la vida de los judios de Turkiya kon su estilo spesifiko, sus maraviyozas observasiones i su umor ekstraordinaryo. Kon las traduksiones al Judeo-Espanyol de Karen Gerson Şarhon este kapo-lavoro es muy importante porke refleta el karakter umoristiko de la kultura Sefaradi-Turko. 

“La Famiya Mozotros”da, çizer İrvin Mandel, Türk Yahudilerinin günlük yaşamlarını keskin gözlemleri, kendine özgü üslubu ve mizah anlayışıyla karikatür severlere sunmakta. Karen Gerson Şarhon’un Judeo-Espanyol’a tercümesi ile daha da anlam kazanan kitap, Türk Sefarad kültürünün en esprili yönlerini tanıtması açısından son derece önemli bir eser niteliği taşımakta. 

“La Famiya Mozotros” is the first and only book of caricatures in Judeo-Spanish in the world. The caricaturist İrvin Mandel has drawn the everyday life of the Jews of Turkey in his special style reflecting his keen observations and acute sense of humor. With Karen Gerson Şarhon’s translations into Judeo-Spanish, the resulting masterpiece becomes very important because it reflects the humoristic character of the Turkish Sephardic community.

Ürün Özellikleri

Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :